PolskiEnglishDeutsch
Telefon do hotelu w Goleniowie

13
12/19


+ galeria zdjęć
Przez 2 miesiące od 4 grudnia 2019 w Villa Park można obejrzeć wystawę niesamowitych rzeźb znanego polskiego artysty Krzysztofa Śliwki. Zachęcamy wszystkich do odwiedzin, nacieszenia zmysłów, podziwiania i ewentualnie zakupu wybranych dzieł.

11
06/18
Po raz kolejny udało nam się zaprosić sławy heavy metalu do Villa Park. W trakcie swojej trasy koncertowej zawitał do nas zespół Raven. Wspólny obiad, po którym wszyscy razem ruszyliśmy oglada pamiątkowy mural wykonany dla upamiętnienia festiwalu Rock Hard, Ride Free.

25
04/17


+ galeria zdjęć
Slow jogging to rewelacyjna metoda treningowa opracowana przez prof. Hiroakiego Tannakę. W dniu dzisiejszym inaugurujemy tego typu bieganie w parku przylegającym do Villa Park i zachęcamy naszych gości i nie tylko do uprawiania tego rodzaju aktuywności. Jeśli zniechęci Cię deszczowa pogoda, zawsze możesz skorzystać z bieżni na naszej siłowni:)

24
06/16


+ galeria zdjęć

W dniach 24 i 25 czerwca w Goleniowie odbywały się koncerty w ramach festiwalu Rock Hard Ride Free. Prawdziwa uczta dla miłośników dobrego Hard Rocka i Heavy Metalu. Hotel Villa Park gościł zespół Raven z Wielkiej Brytanii i 25 czerwca w dniu ich występów zorganizowaliśmy wspólny obiad, na którym po raz pierwszy spotkali się muzycy zespołu Saxon i Raven. Relację ze spotkania gwiazd heavy metalu i menu przedstawimy niebawem. Już czekamy na kolejną edycję festiwalu! 


31
03/15


+ galeria zdjęć

31 marca 2015r. w Restauracji Villa Park w Goleniowie, władze Gminy Goleniów wraz z Centrum Obsługi Inwestorów, Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego zorganizowały spotkanie mające na celu skojarzenie przedsiębiorców i naukowców. Celem jest zainicjowanie projektów badawczo-rozwojowych, które miałyby otrzymać finansowanie w ramach właśnie zainaugurowanego Regionalnego Programu Operacyjnego. Spotkanie otworzył Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz, zachęcając do sięgnięcia po fundusze Unijne dostępne w okresie programowania 2014-2020.

W spotkaniu uczestniczyło około 80 osób, a ożywione rozmowy trwały przez kilka godzin. Okazuje się, że nasze uczelnie, takie jak Akademia Morska czy Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny mają dużo więcej do zaoferowania przedsiębiorcom niż można by przypuszczać, sądząc po typowym profilu ich działalności.


8
03/15


+ galeria zdjęć

8 marca w restauracji Villa Park w Goleniowie odbył się wspaniały recital Lesji promujący jej płytę „Incognito”. Nastrojowa muzyka w najlepszym wykonaniu wspaniałej goleniowskiej wokalistki, wykonującej utwory we własnej aranżacji w języku ukraińskim. Sala restauracji Villa Park bardzo szybko wypełniła się gośćmi, którzy przez blisko dwie godziny delektowali się doskonałą muzyką, daniami i napojami serwowanymi w trakcie koncertu oraz nowym wystrojem wnętrza restauracji. Bardzo chętnie spotkamy się z Lesją powtórnie!!!


7
01/15


+ galeria zdjęć
Wraz z życzeniami szczęśliwego Nowego Roku zapraszamy na ciekawą wystawę nieco egzotycznych fotografii. Do końca lutego prezentowana jest wystawa części większego zbioru fotografii przedstawiających Japonię. Japonia to kraj, w którym, jak nigdzie indziej nowoczesność miesza się z tradycją. W nowoczesnych centrach miast, wśród drapaczy chmur i nafaszerowanych elektroniką samochodów, nikogo nie dziwi widok rykszy czy osób ubranych w tradycyjne kimona. Ten przepiękny kraj urzeka bliskością natury i ciepłym przyjęciem ze strony zawsze życzliwych i uprzejmych mieszkańców. Zdjęcia dekorujące kawiarnię i restaurację Villa Park przedstawiają takie miasta, jak Kioto, Osakę, Tokio, Narę, Hiroshimę Matsuyamę i wyspę Miyajima.

29
12/14


+ galeria zdjęć

W tym roku Restauracja Villa Park, jako jedyna w Goleniowie, pobiła kolejny rekord dotyczący liczby wigilijnych imprez firmowych. Liczba klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zarezerwowali imprezę wigilijną przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania.

Na uwagę zasługuje też kolejny rekord, polegający na przygotowaniu ponad 4000 pierogów z kapustą i grzybami. Podobnie jak wszystkie inne dania, również pierogi przygotowywaliśmy sami, a wykonanie takiej ich liczby było wyzwaniem samym w sobie. Chętnie pobijemy ten rekord w przyszłym roku.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy w Nowym Roku!


1
12/14


+ galeria zdjęć

Trzy gwiazdki na Gwiazdkę.  01 grudnia 2014r. Hotel Villa Park uzyskał kategoryzację i stał się hotelem trzygwiazdkowym. To ogromny sukces, na który składa się wysiłek szeregu osób. Tym samym chcielibyśmy podziękować pracownikom oraz firmom współpracującym z nami za ciężką pracę i pomoc w realizacji tego ważnego celu.

Trzy gwiazdki to mało. Okazało się, że w szeregu kategoriach Hotel Villa Park przekracza stawiane wymagania. Są to na przykład rozbudowana część spa i szereg dodatkowych usług oferowanych naszym klientom, Nie zamierzamy jednak poprzestać wyłącznie na uzyskaniu kategorii trzygwiazdkowej. Chcemy dalej zmieniać się dla wszystkich naszych klientów i już realizujemy kolejne, zaplanowane działania, aby przyciągnąć jeszcze większą liczbę gości hotelowych, osób organizujących w Villa Park wesela i imprezy okolicznościowe.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy!


30
06/14


+ galeria zdjęć

Przez blisko 3 tygodnie Hotel Villa Park miał przyjemność gościć pracowników firmy T.D. Williamson. Nasze starania i dążenie do zapewnienia komfortowych warunków pobytu pracowników zostały wysoko ocenione, o czym świadczy przesłana opinia koordynatora grupy:

"Chciałbym w imieniu swoim i kolegów serdecznie podziękować za gościnność jakiej doświadczyliśmy mieszkając w waszym hotelu. Podobały nam się przytulne (choć nie za duże) pokoje, jedzenie w restauracji było fantastyczne (proszę przekazać nasze podziękowania kucharzowi/kucharce). Na szczególne uznanie zasługuje zawsze miły i uśmiechnięty, a co najważniejsze kompetentny personel. Dzięki Waszej profesjonalnej obsłudze mogliśmy po ciężkiej pracy dobrze odpocząć."


12
04/14


+ galeria zdjęć
12 kwietnia 2014 roku w Restauracji Villa Park odbyło się jubileuszowe już wesele w historii imprez zamawianych i organizowanych w Villa Park w Goleniowie. Od początku działalności zorganizowaliśmy dziesiątki wesel przez cały czas dążąc do doskonalenia oferowanych usług. Tym razem goście uczestniczyli w ceremoni ślubu, która odbyła się w kawiarni Villa Park. Po ceremoni ślubu, goście przeszli do restauracji na uroczysty obiad. Wśród dań najczęściej chwalonych przez gości królował krem z białych warzyw i łosoś. Sporym zaskoczeniem dla gości weselnych był trzypiętrowy tort, każda część o innym smaku, w tym osobna część specjalnie przygotowana dla dzieci. Doskonała kuchnia, ciekawy podkład muzyczny i wspaniała atmosfera - nic dziwnego, że pochwał było wiele. Wszystkie cenne uwagi zostały skrupulatnie zapisane, aby kolejne organizowane przez Villa Park śluby i wesela mogły być jeszcze lepsze. Bardzo dziękujemy!

2
08/13

2 sierpnia w godzinach popołudniowych wyjątkowym gościem w Restauracji Villa Park był Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Prezydentowi towarzyszyli Ministrowie, Wicewojewoda, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Wicemarszałek Wojciech Drożdż, Wiceprezydent Szczecina Krzysztof Soska, Burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz oraz bumistrzowie kilku innych gmin, radni i pozostali zaproszeni goście. Miło nam było podejmować obiadem tak znamienitych gości.

Zapraszamy ponownie! 


2
02/13


+ galeria zdjęć
Prawdziwa uczta dla ucha. Doskonały koncert nie tylko dla miłośników jazzu.

'Thousand of Million Times'

Z autorskim repertuarem wystąpili:
Sylwester Ostrowski - ts
Piotr Wojtasik - tp 
Reggie Moore - p 
Newman T. Baker - dr

W sobotni wieczór mieliśmy przyjemność ugościć naszych przyjaciół i znajomych doskonałą muzyką na żywo. Zaproszony zespół zagrał pierwszy z serii koncertów przed nagraniem płyty dla Jazz Forum.

Koncert zbiegł się z wystawą prac malarskich artystki Renaty Brzozowskiej. Tematyka prac: kobieta, kobiecość i taniec doskonale wpisały się w klimat muzyczny.

Pełen profesjonalizm i niezwykła atmosfera, resztę najlepiej opowiadają zdjęcia z koncertu.8
09/12


+ galeria zdjęć

Po raz kolejny Hotel i Restauracja Villa Park wspierały realizację rajdu Baja Poland. W tym roku kibicowaliśmy również celebrytom biorącym udział w rajdzie (między innymi Michał Wiśniewski i Adam Małysz). W klasyfikacji generalnej wygrał nasz faworyt Krzysztof Hołowczyc - Gratulujemy!!!

W przyszłym roku również z chęcią zaangażujemy się w realizację tego wydarzenia.


14
05/12


+ galeria zdjęć
Kulinarne Rewolucje w Villa Park

W tym roku na wiosnę przygotowaliśmy dodatkowe menu wyłącznie dostępne w okresie wiosennym. Wśród oferowanych rarytasów znalazł się chłodnik, tradycyjne danie główne zrobione według unikalnego przepisu i ciasto ze świeżym rabarbarem. Składniki zostały bardzo uważnie dobrane nie tylko pod względem harmonijnej kompozycji smakowej, ale również ilości poszczególnych składników. Wszystko po to, aby podnieść smak potraw i ułatwić trawienie. Już pierwszego dnia, jeszcze przed ukazaniem się ogólnie dostępnej informacji, pojawili się pierwsi klienci, chętni spóbować serwowanych nowości. NA PRAWDĘ WARTO!!!

1
03/12


+ galeria zdjęć
W czwartek 01 marca gościliśmy w naszym hotelu kolejną ekipę muzyków jazzowych. Tym razem do hotelu wraz z Sylwestrem Ostrowskim zawitali: Viktor Toth (saksofon), John Betsch (perkusja) i Michał Barański (kontrabas). W Domu Kultury odbył się rewelacyjny koncert grupy, poprzedzający wyjazd muzyków do Moskwy. Sylwek, trzymamy kciuki za Wasze występy i do zobaczenia po powrocie. 

4
02/12


+ galeria zdjęć
Dzisiejszy wieczór i noc wypełniła muzyka i taniec, a wszystko pod hasłem kultury greckiej.
Dziękujemy wszystkim stałym i nowym gościom naszych imprez za tak liczne przybycie. Cudowna zabawa z autorskim repertuarem muzyki greckiej na żywo, nauka tańca i historie o obyczajach kulinarnych i biesiadnych grecji to najlepsze podsumowanie tego, co dziś działo się w Villa Park. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć - jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów.

1
00/12


+ galeria zdjęć

Tym razem Nowy Rok w Villa Park powitaliśmy pod hasłem Euro2012. 
Goście bawili się podczas quizu na temat Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, uczestniczyli w konkursach dla pań i panów, a także brali udział w losowaniu cennych nagród i rozgrywkach piłki nożnej.

Dania specjalnie przygotowane na ten wieczór podawane były do stołów. Goście najczęściej chwalili halibuta z awokado i marynowanymi pomidorami. Super zabawa trwała do wczesnych godzin rannych - muzykę i zabawę taneczną zakończylismy za kwadrans piąta.

Poza cennymi nagrodami goście zostali zaproszeni na Wieczór Grecki zaplanowany na 4 lutego. Dla wszystkich gości uczestniczących w powitaniu Nowego Roku przewidziano rabat 10%. Dziękujemy za świetną zabawę i do zobaczenia w lutym przy greckiej muzyce, tańcach i oryginalnych daniach kuchni greckiej.


14
12/11


+ galeria zdjęć

Villa Park wspiera Uczniowski Klub Sportowy "Prestiż" pod kierownictwem Pani Sylwii Jasińskiej, w szczególności wybitną parę taneczną: Adrian Bienioszek (19 lat) i Magdalena Rynka (16 lat).

Taniec towarzyski uprawiają od 2004r. i już posiadają najwyższą krajową klasę A w tańcach latynoamerykańskich. Mamy nadzieję dołożyć kolejną małą cegiełkę do licznych, również międzynarodowych sukcesów tej pary.

Zachęcamy innych do wspierania takich właśnie ludzi z pasją, którzy promują nasze miasto.


17
11/11


+ galeria zdjęć

Jak co roku w trzeci czwartek miesiąca spotkaliśmy się, aby uczcić Święto Młodego Wina. W tym roku degustacja obejmowała zarówno wina francuskie jak i włoskie. Odbył się nawet plebiscyt na najlepsze wino – opinie były podzielone, ale o gusta przecież nie będziemy się spierać. Poza winem goście próbowali dań kuchni francuskiej i włoskiej, był również quiz i losowanie nagród. Ozdobą imprezy była wspaniała muzyka, tak porywająca, że nie obyło się bez tańców. Na kolejne Święto Wina będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, a amatorów dobrej zabawy i tańca zapraszamy na zabawę Sylwestrową pod hasłem EURO2012.


16
09/11


+ galeria zdjęć

16 września odbyło sie oficjalne otwarcie części SPA Villa Park w Goleniowie.

Już teraz oferujemy Państwu:

- zajęcia fitness (step&shape, aerobic, joga, ovoball, ABT, aikido i inne)

- siłownię (bieżnie, crosstrainery, wioślarz, rowery, atlas, ławka vario)

- sauny (fińska i na podczerwień)

- zabiegi kosmetyczne w gabinecie zabiegowym

Zapraszamy indywidualnie oraz do zakupu karnetów.

Od dziś dla gości hotelowych sauny i siłownia w cenie pokoju.

 


11
09/11


+ galeria zdjęć
Hotel Villa Park miał zaszczyt wspierać organizację i przebieg rajdu Baja Poland 2011. Zwyciezcą rajdu i to w kilku kategoriach został Krzysztof Hołowczyc - Gratulujemy! Tuż za nim do mety dotarł Stephane Peterhansel. Już cieszymy się z możliwości spotkania w przyszłym roku podczas Mistrzostw Swiata.

1
05/11


+ galeria zdjęć
Z dniem 1 maja otworzyliśmy Ogródek Letni Villa Park , gdzie serwujemy wszystkie dania i napoje dostępne w karcie. Ogródek jest doskonałym miejscem na przyjemną pogawędkę z przyjaciółmi i spędzenie uroczego czasu z rodziną lub też wypoczynek i relaks po długiej i męczącej podróży. Nasz Ogródek Letni jest przyjazny rowerzystom. ZAPRASZAMY!

12
03/11


+ galeria zdjęć

Od września 2010 działa sekcja dziecięca klubu AIKIDO VILLA PARK (patrz galeria zdjęć). Jest jeszcze kilka miejsc dla chętnych w wieku 7-12 lat. Następnie w styczniu 2011r. rozpoczęła działalność sekcja dla dorosłych, która jest otwarta dla wszystkich chętnych spróbować zajęć z samoobrony w formie regularnych treningów i pojedynczych zajęć. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki 19-19.45 (dzieci) i 20-20.45 (dorośli). Zapisać można się w dowolnym czasie. Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela z 25-letnim doświadczeniem w sztukach walki.


26
02/11


+ galeria zdjęć
Wspaniała zabawa do 4.00 na Balu Karnawałowym!

Dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę. Rozpoczęliśmy o godzinie 20.00, a już godzinę później parkiet wypełniły tańczące pary. I tak zabawę kontynuowano do godziny 4.00. Bal uświetniły wspólne tańce i korowody spontanicznie tworzone przez bawiących się gości.

Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na kolejne imprezy!

14
02/11


+ galeria zdjęć

13 i 14 lutego w Restauracji Villa Park licznie przybyli goście mieli okazję spędzić czas w gronie najbliższych świętując tradycyjne już Walentynki. Nastrojowa muzyka, intymna atmosfera i specjalne dania w karcie przyciągnęły wielu mieszkańców Goleniowa i nie tylko.

 

Był to wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu.

 

Chcesz oświadczyć się ukochanej – zrób to w Villa Park, podobnie jak zrobił to jeden z gości 14 lutego (patrz galeria zdjęć). Dla takich gości mamy szczególne upominki i specjalną ofertę weselną:) Zapraszamy w kolejne święta św. Walentego i nie tylko.


1
01/11


+ galeria zdjęć
Po raz kolejny w Restauracji Villa Park goście powitali Nowy Rok. Wspaniała impreza, dużo miejsca do tańczenia, dobra muzyka i mnóstwo wybornych dań - to najkrótszy opis tego, co działo się podczas zabawy sylwestrowej. Były quiz, losowanie nagród, pokazy sztucznych ogni oraz udana zabawa do rana.

Wszystkich fanów dobrej zabawy z klasą, dobrej muzyki oraz wybornych dań zapraszamy już w na kolejnego Sylwestra. A może spotkamy się wcześniej na jednej z imprez tematycznych ogranizowanych w ciągu roku?

16
00/11
Z początkiem czerwca uruchomiliśmy długooczekiwaną część Villa Park Spa. Tym samym zapraszamy wszystkich gości hotelowych, mieszkańców Goleniowa oraz osoby przyjezdne do skorzystania z bogatego programu SPA.

Na początek proponujemy zajęcia fitness (aerobic, step&shape, ABT, yoga i aikido) oraz ćwiczenia na siłowni.

Już niebawem otwieramy również sekcję saun (sauna na podczerwień i sauna fińska) wraz z wypoczywalnią.

ZAPRASZAMY!

29
12/10


+ galeria zdjęć
Dziś restaurację Villa Park odwiedziła grupa Polaków, którzy są uznanymi specjalistami w dziedzinie mediów, marketingu i finansów na świecie. Bardzo nam miło przyjmować takich gości - oby częściej i liczniej! Życzymy kolejnych sukcesów w Nowym Roku!

Od lewej: Ania (Wielka Brytania), Kasia (Wielka Brytania), Michał (Wielka Brytania) i Aneta (Australia)

27
11/10


+ galeria zdjęć
27 listopada restauracja Villa Park zorganizowała Wieczór Andrzejkowy, który upłynął pod znakiem wróżb i dobrej zabawy. Dla naszych gości przygotowaliśmy typowe polskie dania, wróżby, tańce i tradycyjne lanie wosku. Dziękujemy za liczne przybycie i świetną zabawę.

18
11/10


+ galeria zdjęć
Jedyna taka impreza w Goleniowie! W czwartek 18 listopada 2010, w Restauracji Villa Park obchodzono święto Beaujolais Nouveau. Gości podjęliśmy bogatym menu i oczywiście winem Beaujolais Nouveau. Wspaniała atmosfera i atrakcje, takie jak konkurs tematyczny, sprawiły, że wszyscy dobrze bawili się. Było na prawdę wesoło.

Część gości już zapowiedziała swoją obecność na kolejnych imprezach w tym i przyszłym roku. Bardzo dziękujemy naszym stałym i nowym klientom za skorzystanie z zaproszenia i oczywiście zapraszamy wszystkich na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się już 27 listopada. Zostało jeszcze kilka miejsc, więc proszę niezwlekać. Zapraszamy!

1
11/10


+ galeria zdjęć
Do początku grudnia restauracja Villa Park zaprasza na wystawę malarstwa Miry Skoczek-Wojnickiej. Przepiękne obrazy zdobią wnętrza restauracji Villa Park i przyciągają uwagę gości. Warto przyjść na obiad, kolację lub chociaż filiżankę kawy i chłonnąć magiczną atmosferę sztuki tworzonej przez Mirę. Tuż po rozpoczęciu wystawy, restauracja Villa Park miała zaszczyt gościć artystkę i grono jej bliskich przyjaciół, wśrod któych znaleźli się tak znani malarze jak Iwo Birkenmajer czy Wojciech Górecki.

29
10/10


+ galeria zdjęć
Z ogromną przyjemnością ugościliśmy w Restauracji Villa Park miedzynarodową grupę muzyków prowadzących warsztaty jazzowe w Goleniowie. Jest to już druga grupa artystów, która zaszczyciła nas swoją obecnością w ostatnim czasie. Jest nam niezmiernie miło, że restauracja wybierana jest przez znane osobistości świata sztuki. Zapraszamy!

26
06/10


+ galeria zdjęć
Wieczór Grecki (26 czerwca), będący najważniejszym wydarzeniem Tygodnia Greckiego, przyciągnął gości zainteresowanych muzyką i daniami kuchni greckiej. Każdy z uczestników z pewnością znalazł coś dla siebie, mając do wyboru wykwintne dania i napoje, rytmiczną muzykę i tańce. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Dziekujemy gościom za przybycie i wspaniałą zabawę. Już teraz zapraszamy na kolejne imprezy organizowane w Villa Park.

1
01/10


+ galeria zdjęć
Rok 2009 dla Villa Park to zaledwie 6 miesięcy działalności, a już można powiedzieć restauracja i hotel sprawdziły się na medal.

Hotel szybko wypełnił się gośćmi, a w restauracji zorganizowalismy wiele, niezapomnianych imprez. Wśród nich były liczne wesela, imprezy firmowe, okolicznościowe, takie jak stypy, obiady weselne, urodziny, chrzciny i wiele innych.

Sukces potwierdzają liczne, pozytywne opinie, fakt, że wielu klientów powraca rezerwujac kolejne imprezy i pobyty w hotelu, ale również anonse w prasie, jak podziękowanie zamieszczone przez rodziców państwa młodych w Gazecie Goleniowskiej (patrz galeria zdjęć).

Zapraszamy do korzystania z hotelu i restauracji w 2010r. Będzie to rok, w którym zamierzamy kontynuować doskonalenie wystroju wnętrz oraz poprawiać jakość usług oferowanych przez Villa Park.

31
12/09


+ galeria zdjęć
Jak zabawa sylwestrowa to tylko w Villa Park. Tradycyjnie 31 grudnia pożegnaliśmy Stary i powitaliśmy Nowy Rok. Już na początku grudnia zabrakło wolnych miejsc. Zabawa trwała do godziny 4.30, ale ostatni goście opuścili salę balową dopiero po 5.00. Wszystkich, którym nie udało się zarezerwować miejsc, zapraszamy w przyszłym roku. Świetna zabawa gwarantowana. Więcej informacji udzieli recepcja tel. +91 881 22 14

27
11/09


+ galeria zdjęć

27 listopada w Villa Park odbyła się zabawa Andrzejkowa. Goście zostali podjęci wyśmienitą kolacją, gorącymi daniami serwowanymi po północy, zimnym bufetem z przekąskami i napojami. Zabawę uświetniła muzyka oraz szereg niespodzianek, w tym tradycyjne lanie wosku.


16
11/09


+ galeria zdjęć
19. listopada odbył się wieczór Beaujolais Nouveau. Świetna muzyka, degustacja wina, kolacja w formie bufetu z wykwintnymi daniami kuchni francuskiej przyciągnęły wyjątkowo liczną grupę blisko 80 uczestników. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych, a ostatni goście opuścili lokal prawie o północy. Imprezy tematyczne organizowane przez Villa Park przyciągają coraz więcej zainteresowanych, a tym samym restauracja Villa Park staje się popularnym miejscem spotkań towarzyskich wśród mieszkańców Goleniowa i nie tylko. Personel Villa Park dziękuje za wspólną zabawę i zaprasza na kolejne wydarzenia.

26
10/09


+ galeria zdjęć

VILLA PARK – CATERINA FASHION 2010

 

26 października 2009r. w Hotelu Villa Park w Goleniowie odbyły się pokazy mody. Była to jedna z wielu imprez planowanych w sezonie jesienno-zimowym. Impreza miała charakter zamknięty i skierowana była głównie do Pań specjalnie zaproszonych na to wydarzenie. Pokaz uświetniła fachowo dobrana muzyka oraz losowanie cennych nagród, a wszystko to w swobodnej i nieskrępowanej atmosferze restauracji i kawiarni Villa Park. Po pokazie część pań przyjęła zaproszenie do kontynuowania miłego wieczoru w barze, kawiarni i restauracji Villa Park. Zapraszamy na kolejne wydarzenia i imprezy. Najbliższa z nich to zabawa andrzejkowa. Zaproszenia już do nabycia.

 

W magazynie Prestiż ukazał się artykuł i zdjęcia z pokazu mody. Polecamy! (patrz galeria zdjęć)


30
06/09


+ galeria zdjęć
30 czerwca 2009r. część hotelowa i restauracja Villa Park zostały oficjalnie otwarte. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele firm z terenu Goleniowa, w tym z Parku Przemysłowego, przedstawiciele władz miasta i powiatu oraz zaproszeni goście. Imprezę uświetniła muzyka na żywo w wykonaniu legendy polskiej muzyki rokowej Wojciecha Rapy (Czerwono Czarni), pokaz sztuki barmańskiej i wykwintne dania specjalnie przygotowane na tę okazję. Od 30 czerwca Villa Park zaprasza do korzystania z noclegów w komfortowej części hotelowej oraz wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej serwowanych w nowoczesnych wnętrzach restauracji. Zapraszamy!

29
06/09


+ galeria zdjęć
29. czerwca Hotel Villa Park miał zaszczyt gościć członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Było bardzo moralnie i żadnych powodów do niepokoju. Wspaniali goście na dobry start działalności hotelu. Oby więcej takich gości - ZAPRASZAMY!