PolskiEnglishDeutsch
Telefon do hotelu w GoleniowieTwoje wesele w Goleniowie - +48 609 540 420

Po wystawieniu oferty restauracji Villa Park, Goleniow, na ostatnich targach ślubnych znacznie wzrosło zainteresowanie wśród klientów. Wiele osób ze Szczecina i okolic kontaktuje się z nami prosząc o ofertę i spotkanie.
 
Restauracja Villa Park to nowoczesny obiekt wraz z trzygwiazdkowym hotelem, idealnie położony pod względem orgnizacji wesela dla osób z Goleniowa, Szczecina i okolic. W restauracji Villa Park organizujemy wesela nawet dla 120 gości. Odpowiednia aranżacja stołów i profesjonalny parkiet do tańczenia ułatwią serwowanie posiłków i zagwarantują niezapomniną zabawę. Ponieważ cały personel posługuje się jezykiem angielskim, organizujemy wesela dla par międzynarodowych oraz wesela, w których uczestniczą goście z innych krajów.

Kucharze restauracji Villa Park przyrządzą wszystkie rodzaje potraw i dostosują menu do życzeń i upodobań gości; od tradycyjnej kuchni polskiej, dania kuchni włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej i greckiej, a także wyszukane dania na specjalne zamówienie oraz dania dopasowane do diety oraz ograniczeń kulinarnych uczestników imprez (np. przygotowujemy dania dla osób z alergiami, osób na diecie bezglutenowej i inne).

Zadbamy również o profesjonalny wystrój sali weselnej i pomożemy w zorganizowaniu obsługi (np. zespół i oprawa muzyczna wesela, fotograf, filmowanie wesela, występy artystyczne, transport młodej pary i gości oraz wiele innych).

Poza restauracją i hotelem w obiekcie znajduje się cześć SPA z saunami, siłownią, gabinetami zabiegowymi i salą fitness. Przy rezerwacji wesela w restauracji Villa Park proszę pytać o specjalną ofertę dla młodej pary i gości weselnych.

Restauracja przylega do pięknego, dobrze utrzymanego parku miejskiego.  

Zachęcamy więc do obejrzenia galerii zdjęć - jeden obraz jest często wart więcej niż tysiąc słów.

Kontakt: +48 609 540 420